Section Image

Timothy Kwon

HomePlus Realty Group
2 Closed Sales
$710K Total Value
$273K - $437K Price Range
$355K Average Price
Prior 5 years

About Timothy

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$273,000
Average Sale Price
$273,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$437,000
Average Sale Price
$437,000

Timothy's Listings and Deals

Agent License: Texas 0799298

Timothy Kwon