Section Image

Tongela Ginyard

EXP Realty, LLC
10 Closed Sales
$3.9M Total Value
$200K - $625K Price Range
$389.4K Average Price
Prior 5 years

About Tongela

Home Types: Townhouse, House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,235,000
Average Sale Price
$617,500
Price Range
$610K - $625K

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$200,000
Average Sale Price
$200,000

Buyer Deals

Total Deals
6
Total Value
$2,945,000
Average Sale Price
$490,833
Price Range
$245K - $625K

Tongela's Listings and Deals

Agent Photo

Tongela Ginyard