Section Image

Tracy Farkas

DENNIS REALTY & INV. CORP.
5 Closed Sales
$1.8M Total Value
$134K - $575K Price Range
$359.8K Average Price
Prior 5 years

About Tracy

Home Types: House, Manufactured
Years of Experience: 15

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$515,000
Average Sale Price
$515,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$575,000
Average Sale Price
$575,000

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$515,000
Average Sale Price
$515,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$575,000
Average Sale Price
$575,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$820,000
Average Sale Price
$410,000
Price Range
$305K - $515K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$978,990
Average Sale Price
$326,330
Price Range
$134K - $575K

Tracy's Listings and Deals

Agent Photo

Tracy Farkas