Section Image

Trish Baraket

8Z Real Estate LLC
94 Closed Sales
$45M Total Value
$646.5K - $1.3M Price Range
$848.3K Average Price
Prior 5 years

About Trish

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$2,583,586
Average Sale Price
$861,195
Price Range
$625K - $1.1M

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,440,000
Average Sale Price
$720,000
Price Range
$715K - $725K

Seller Deals

Total Deals
11
Total Value
$11,158,085
Average Sale Price
$1,014,371
Price Range
$625K - $1.3M

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,440,000
Average Sale Price
$720,000
Price Range
$715K - $725K

Seller Deals

Total Deals
86
Total Value
$43,519,705
Average Sale Price
$853,328
Price Range
$471K - $1.3M

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,440,000
Average Sale Price
$720,000
Price Range
$715K - $725K

Trish's Listings and Deals

Agent License: Colorado 100066225

Trish Baraket