Section Image

Tu-Anh Long

Bright Star Realty
3 Closed Sales
$2.6M Total Value
$280K - $1.4M Price Range
$873.3K Average Price
Prior 5 years

About Tu-Anh

Home Types: House, Co-op
Years of Experience: 22

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$280,000
Average Sale Price
$280,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,240,000
Average Sale Price
$620,000
Price Range
$280K - $960K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$2,620,000
Average Sale Price
$873,333
Price Range
$280K - $1.4M

Tu-Anh's Listings and Deals

Tu-Anh Long