Section Image

Tyler Ambrozic

AgencyOne
6 Closed Sales
$5.2M Total Value
$495K - $1.5M Price Range
$865K Average Price
Prior 5 years

About Tyler

Home Types: Condo, House, MultiFamily
Years of Experience: 19

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$2,490,000
Average Sale Price
$830,000
Price Range
$495K - $1.5M

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,500,000
Average Sale Price
$750,000
Price Range
$550K - $950K

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$2,490,000
Average Sale Price
$830,000
Price Range
$495K - $1.5M

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$2,700,000
Average Sale Price
$900,000
Price Range
$550K - $1.2M

Tyler's Listings and Deals

Agent Photo

Tyler Ambrozic