Section Image

Vanessa Pimienta

EXP REALTY LLC
4 Closed Sales
$1.6M Total Value
$235K - $595K Price Range
$408.8K Average Price
Prior 5 years

About Vanessa

Home Types: House
Years of Experience: 2

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,025,000
Average Sale Price
$512,500
Price Range
$430K - $595K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$235,000
Average Sale Price
$235,000

Vanessa's Listings and Deals

Agent License: Florida 3589059
Agent Photo

Vanessa Pimienta