Section Image

Vincent Francis

Plum Tree Realty
2 Closed Sales
$866K Total Value
$140K - $725.5K Price Range
$432.8K Average Price
Prior 5 years

About Vincent

Home Types: House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$865,500
Average Sale Price
$432,750
Price Range
$140K - $726K

Vincent's Listings and Deals

Agent License: Ohio 2026000379

Vincent Francis