$1,395,000
- Land
- 12.41 Acres
- $112,409 per Acre
0 Woodchuck Cir Unit 41-051-24, Reno, NV 89519
0 Woodchuck Cir Unit 41-051-24, Reno, NV 89519$1,395,000
0 Woodchuck Cir Unit 41-051-24, Reno, NV 89519
0 Woodchuck Cir Unit 41-051-24, Reno, NV 89519$795,570
2540 Granite Springs Rd, Reno, NV 89519
Christopher Galli Dickson Realty - Downtown
$1,630,000
3172 Vista Favoloso, Reno, NV 89519
Harmony Steingrebe Sierra Sotheby's International
$1,798,000
3118 Vista Favoloso, Reno, NV 89519
Erwin Sigua Sigua Real Estate LLC
$1,149,000
4591 Lynnfield Ct, Reno, NV 89519
Hila Talgan Ferrari-Lund Real Estate Reno
$1,350,000
5005 Landy Bank Ct, Reno, NV 89519
Kylie Keenan Dickson Realty - Caughlin
$1,800,000
2522 Lake Ridge Shores Cir, Reno, NV 89519
Marilyn Minor Dickson Realty - Caughlin
$1,750,000
40 Scattergun Cir, Reno, NV 89519
Sara Trimmer Ferrari-Lund Real Estate Reno
$1,600,000
4885 Buckhaven Rd, Reno, NV 89519
Nanette Fink-Eaton Real Estate in Nevada
$1,950,000
30 Francovich Ct, Reno, NV 89519
Heather Keenan Dickson Realty - Caughlin
$1,000,000
6280 Copper Ridge, Reno, NV 89519
6280 Copper Ridge, Reno, NV 89519$745,000
4775 Cedarhill Ln Unit 3, Reno, NV 89519
Nate Dolan Stitser Properties
$2,200,000
3166 Vista Favoloso, Reno, NV 89519
Colleen Capurro Dickson Realty - Caughlin
$829,990
6053 Kelly Heights Way, Reno, NV 89519
Kimberly Bell RE/MAX Professionals-Reno
$960,000
2630 Rockview Dr Unit 2, Reno, NV 89519
Beth Nitz Dickson Realty - Damonte Ranch
$899,000
2220 Stone Mountain Cir Unit 2, Reno, NV 89519
Margie McIntyre Dickson Realty - Damonte Ranch