$235,000
- Land
- 1.03 Acres
- $229,268 per Acre
0000 Mccarran, Reno, NV 89523
0000 Mccarran, Reno, NV 89523$235,000
0000 Mccarran, Reno, NV 89523
0000 Mccarran, Reno, NV 89523$587,900
1485 Wyoming Ave, Reno, NV 89503
Katie Gillespie
eXp Realty
(775) 261-1292
$468,990
Plan 1 at Truckee River Green, Reno, NV 89503
$526,990
Plan 2 at Truckee River Green, Reno, NV 89503
$469,990
160 Rissone Ln, Reno, NV 89503
$538,501
171 Rissone Ln, Reno, NV 89503
$645,000
2405 Serena Dr, Reno, NV 89503
Stacey Batiste LPT Realty, LLC
$635,900
4761 Scenic Hill Cir, Reno, NV 89523
Casey Gracey Coldwell Banker Select Reno
$724,500
4065 Kings Row, Reno, NV 89503
Flor Interiano Nevada's Best
$685,000
3151 Sky Country Dr, Reno, NV 89503
Calvin Smith Alder Properties
$715,800
3398 Big Sky Dr, Reno, NV 89503
Ryan Borden Realty One Group Eminence
$609,999
3260 Heights Dr, Reno, NV 89503
Natalie Seuasoukseng Realty One Group Eminence
$767,000
201 Sunnyside Dr, Reno, NV 89503
Dominique Pavich Pavich & Associates Realty
$730,000
4692 Canyon Ridge Ln Unit 3, Reno, NV 89523
Linda Averett RE/MAX Gold
$536,990
161 Rissone Ln Unit Lot 46, Reno, NV 89503
Emily Barnard Pacific Wind Realty
$275,000
4985 W 7th St Unit 13, Reno, NV 89503
Ronald Eckroat Ferrari-Lund Real Estate Reno
$415,000
3085 Kings Row, Reno, NV 89503
Rory Hickok Dickson Realty - Caughlin
$550,000
3918 W 7th St, Reno, NV 89503
Simon Bradbury Coldwell Banker Select Reno
$8,200,000
4000 Goodsell Ln, Reno, NV 89523
Ann Mudd Chase International - ZC
$469,990
175 Rissone Ln Unit 43, Reno, NV 89503