$498,907
- Land
- 5 Acres
- $99,781 per Acre
0 Temple Hill Rd, Reno, NV 89521
0 Temple Hill Rd, Reno, NV 89521$498,907
0 Temple Hill Rd, Reno, NV 89521
0 Temple Hill Rd, Reno, NV 89521$490,218
00 Temple Hill Rd Unit B-1, Reno, NV 89521
00 Temple Hill Rd Unit B-1, Reno, NV 89521$1,649,721
2300 Temple Hill Rd, Reno, NV 89521
Brian Kuykendall
Keller Williams Group One Inc.
(775) 261-0437
$5,900,000
17300 Majestic View Dr, Reno, NV 89521
Jaime Moore Redfin
$699,000
APN 01676228 Geiger Grade Rd, Vc Highlands, NV 89521
APN 01676228 Geiger Grade Rd, Vc Highlands, NV 89521$95,000
2120 Scorpion Rd Unit 212, Reno, NV 89521
2120 Scorpion Rd Unit 212, Reno, NV 89521$1,399,000
1205 Rhodes Rd, Reno, NV 89521
Stefano Hristov Marmot Properties, LLC
$410,000
16380 Enargite Cir, Reno, NV 89521
Maria Carral Fathom Realty
$4,600,000
123 Andrew Ln, Reno, NV 89521
Timothy O'Brien Dickson Realty - Downtown
$270,000
245 Taurus Cir, Reno, NV 89521
Brittany Smith Real Broker LLC
$304,000
400 Mira St, Reno, NV 89521
400 Mira St, Reno, NV 89521$750,000
315 Neilson Rd, Washoe Valley, NV 89521
315 Neilson Rd, Washoe Valley, NV 89521$249,900
00 Geiger Grade Rd Unit (016-751-19), Vc Highlands, NV 89521
00 Geiger Grade Rd Unit (016-751-19), Vc Highlands, NV 89521$550,000
0 Temple Hill Rd, Reno, NV 89521
0 Temple Hill Rd, Reno, NV 89521$260,000
390 Scorpio Cir, Reno, NV 89521
Cindy Miller LPT Realty, LLC
$1,250,000
15770 Rocky Vista Rd, Reno, NV 89521
Mike Kavner Chase International-Damonte
$79,500
Lot E, Virginia City, NV 89521
Lot E, Virginia City, NV 89521$485,000