$125,900
- Land
- 6.66 Acres
- $18,904 per Acre
180 Pine Swamp Rd, Cumberland, RI 02864
180 Pine Swamp Rd, Cumberland, RI 02864$125,900
180 Pine Swamp Rd, Cumberland, RI 02864
180 Pine Swamp Rd, Cumberland, RI 02864$345,000
16 Canal St, Woonsocket, RI 02895
Lily Singer Jack Conway & Co Inc.
$999,800
91 Bonnet Point Rd, Narragansett, RI 02882
Sheil Readyhough Team Serhant New England
$1,245,000
20 Taber Ave, Providence, RI 02906
Gerri Schiffman Residential Properties Ltd.
$649,000
185 Legris Ave, West Warwick, RI 02893
Matthew St. Ours RE/MAX Professionals
$539,000 New Construction
4 Teresa Ann Crossing, West Warwick, RI 02893
Deborah Giannini REMAX Revolution
$1,099,000 New Construction
62 Daytona Ave, Narragansett, RI 02882
Sheil Readyhough Team Serhant New England
$695,000
52 John St, Cumberland, RI 02864
Justin Brown High End Homes Realty Group LL
$650,000
1152 Main St Unit 1154, Coventry, RI 02816
Michael Brennan Keller Williams Coastal
$525,000
153 Central Ave, Pawtucket, RI 02860
Alpern & Mesenbourg Group Keller Williams Coastal
$212,000
7 Hide Away, Coventry, RI 02816
Veronica Assalone BNR, Inc.
$499,999
851 River Ave, Providence, RI 02908
Erny Francisco Advantage Realty Group
$597,900
0 Perry St, West Warwick, RI 02893
0 Perry St, West Warwick, RI 02893$299,900
464 Gardiner Rd, Richmond, RI 02892
Dave Boisvert Coldwell Banker Realty
$195,000
1 O'Hare Ct, Coventry, RI 02816
Kyle Seyboth Century 21 Limitless
$700,000
14 Barton Ln, Middletown, RI 02842
Devin Sheehan Serhant New England
$440,000
41 Summit Ave, North Smithfield, RI 02896