$602,000 Sold Dec 23, 2025
1041 N Alice Ave, Rialto, CA 92376
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,308 Sq Ft
- Built 1956
Last Sold Summary
- 2% Above List Price
- $460/SF
- 38 Days On Market
Current Estimated Value $579,746
Last Listing Agent CESAR GOMEZ ALIGN HOMES
1041 N Alice Ave, Rialto, CA 92376