$191,000 Sold Jun 20, 2025
814 N 38th St, Richmond, VA 23223
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,064 Sq Ft
- Built 1950
Last Sold Summary
- 12% Above List Price
- $180/SF
- 2 Days On Market
Current Estimated Value $308,565
Last Listing Agent Ebony Anderson B Allen Realty
814 N 38th St, Richmond, VA 23223