$109,900
- Land
- 2.5 Acres
- $43,960 per Acre
5800 De Vinci Ave, Rio Rancho, NM 87144
5800 De Vinci Ave, Rio Rancho, NM 87144$109,900
5800 De Vinci Ave, Rio Rancho, NM 87144
5800 De Vinci Ave, Rio Rancho, NM 87144$150,000
2816 Northern Blvd NE, Rio Rancho, NM 87124
2816 Northern Blvd NE, Rio Rancho, NM 87124$120,000
723-805 Viga Loop SE, Albuquerque, NM 87124
723-805 Viga Loop SE, Albuquerque, NM 87124$150,000
1025 Picton St NE, Rio Rancho, NM 87144
1025 Picton St NE, Rio Rancho, NM 87144$150,000
2319 Venada Rd NE, Rio Rancho, NM 87144
2319 Venada Rd NE, Rio Rancho, NM 87144$170,000
2218 Metro Ave NE, Rio Rancho, NM 87144
2218 Metro Ave NE, Rio Rancho, NM 87144$130,000
5591 Iris Rd NE, Rio Rancho, NM 87144
5591 Iris Rd NE, Rio Rancho, NM 87144$140,000
2508 Southern Blvd SE, Rio Rancho, NM 87124
2508 Southern Blvd SE, Rio Rancho, NM 87124$159,000
823 Country Club Dr SE Unit 2E, Rio Rancho, NM 87124
Amanda Sanderson Arete Real Estate LLC
$138,000
0 18th Ave NE Unit 1084254, Rio Rancho, NM 87144
0 18th Ave NE Unit 1084254, Rio Rancho, NM 87144$185,000
829 Country Club Dr SE Unit 2A, Rio Rancho, NM 87124
Lisa Simpson Ruby's Realty Inc.
$140,000
3722, Danbury Rd NE Unit 25, Rio Rancho, NM 87144
3722, Danbury Rd NE Unit 25, Rio Rancho, NM 87144$110,000
320 & 316 3rd St NE, Albuquerque, NM 87124
320 & 316 3rd St NE, Albuquerque, NM 87124$116,000
0 34th Ave NW Unit 22 1073759, Rio Rancho, NM 87144
0 34th Ave NW Unit 22 1073759, Rio Rancho, NM 87144$130,000
708 Broadmoor Blvd NE, Rio Rancho, NM 87144
708 Broadmoor Blvd NE, Rio Rancho, NM 87144$110,000