Est $546,775
145 Riverview Terrace, Riverdale, NJ 07457
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,238 Sq Ft
- Built 1975
Last Sold Summary
- 160% Above List Price
- $94/SF
- 73 Days On Market
- Last Sold Price $210,000
- Jan 27, 2016
Last Listing Agent Emilio Baldino C-21 GEMINI, LLC.