$162,500
- Land
- 10 Acres
- $16,250 per Acre
0 18th Ave Unit IG25169008, Desert Hot Springs, CA 92240
0 18th Ave Unit IG25169008, Desert Hot Springs, CA 92240$162,500
0 18th Ave Unit IG25169008, Desert Hot Springs, CA 92240
0 18th Ave Unit IG25169008, Desert Hot Springs, CA 92240$120,000
0 Close To Dillon Rd Rd, Desert Hot Springs, CA 92240
0 Close To Dillon Rd Rd, Desert Hot Springs, CA 92240$159,000
0 Mountain View Ln Unit IG26058639, Beaumont, CA 92223
0 Mountain View Ln Unit IG26058639, Beaumont, CA 92223$125,000
0 Dove Dr Unit IV25221897, Aguanga, CA
0 Dove Dr Unit IV25221897, Aguanga, CA$168,000
25450 Norwood Dr, Idyllwild-Pine Cove, CA 92549
25450 Norwood Dr, Idyllwild-Pine Cove, CA 92549$197,000
2205 W Acacia Ave Unit 93, Hemet, CA 92545
JoAnna Harlan Infinite Sun Realty
$167,500
0 Canyon Lake Dr S, Canyon Lake, CA 92587
0 Canyon Lake Dr S, Canyon Lake, CA 92587$155,000
69411 Ramon Rd, Cathedral City, CA 92234
69411 Ramon Rd, Cathedral City, CA 92234$139,000
84136 Avenue 44 Unit 170, Indio, CA 92203
Carman Grace-Mills Power Brokers
$109,000
9288 Calle de Vecinos, Desert Hot Springs, CA 92240
9288 Calle de Vecinos, Desert Hot Springs, CA 92240$168,000
0 Via Quito Unit SW26053179, Temecula, CA 92592
0 Via Quito Unit SW26053179, Temecula, CA 92592$185,000
166 Larson Dr, Cathedral City, CA 92234
Aldo Baroni Compass
$125,000
0 Arcola Unit SW25158323, Hemet, CA 92544
0 Arcola Unit SW25158323, Hemet, CA 92544$200,000
67210 Kann Rd, Desert Hot Springs, CA 92241
67210 Kann Rd, Desert Hot Springs, CA 92241$100,000