$451,000
15 Glendale Ave, Riverside, RI 02915
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,196 Sq Ft
- Built 1948
Last Sold Summary
- 3% Above List Price
- $377/SF
- 7 Days On Market
Current Estimated Value $462,297
Last Listing Agent Tyler Cote Cote Partners Realty LLC
15 Glendale Ave, Riverside, RI 02915