$100,000
- Land
- 1.75 Acres
- $57,143 per Acre
40 Eerie Point Unit 40, Rockwood, TN 37854
40 Eerie Point Unit 40, Rockwood, TN 37854$100,000
40 Eerie Point Unit 40, Rockwood, TN 37854
40 Eerie Point Unit 40, Rockwood, TN 37854$89,900
117 Cherry Oak Dr, Oak Ridge, TN 37830
117 Cherry Oak Dr, Oak Ridge, TN 37830$59,900
Lot 62+63 Docks of the Bay Dr, Harriman, TN 37748
Lot 62+63 Docks of the Bay Dr, Harriman, TN 37748$425,000
1049 Little Dogwood Rd, Kingston, TN 37763
Devon Burkhart Realty Executives Associates
$195,000
201 Old Eblen Rd, Lenoir City, TN 37771
Kristy Harris Keller Williams Realty Clarksville
$115,000
398 W Mountain Dr, Rockwood, TN 37854
398 W Mountain Dr, Rockwood, TN 37854$159,900
0 Lot 161 the Battery Unit 161, Kingston, TN 37763
0 Lot 161 the Battery Unit 161, Kingston, TN 37763$45,000
0 Paint Rock Valley Rd Unit 24, Philadelphia, TN 37846
0 Paint Rock Valley Rd Unit 24, Philadelphia, TN 37846$99,900
LOT 396 W Mountain Dr, Rockwood, TN 37854
LOT 396 W Mountain Dr, Rockwood, TN 37854$119,900
lots 11+12 Osprey Way, Harriman, TN 37748
lots 11+12 Osprey Way, Harriman, TN 37748$69,900
120 Willow Oak Dr, Oak Ridge, TN 37830
120 Willow Oak Dr, Oak Ridge, TN 37830$325,000
0 Emory River Rd Unit 1325289, Harriman, TN 37748
0 Emory River Rd Unit 1325289, Harriman, TN 37748$510,000
1135 W West Outer Dr, Oak Ridge, TN 37830
Kenton Young Realty Executives Associates on the Square
$235,000
118 Woody Ave, Harriman, TN 37748
Brandy Catron Coldwell Banker Jim Henry
$439,000
1121 Fairgrounds Ct, Kingston, TN 37763