$145,000
- Land
- 34.55 Acres
- $4,197 per Acre
0 Brimstone Rd, Robbins, TN 37852
0 Brimstone Rd, Robbins, TN 37852$145,000
0 Brimstone Rd, Robbins, TN 37852
0 Brimstone Rd, Robbins, TN 37852$160,000
1456 Acres Hwy 52, Robbins, TN 37852
Todd Stephens
Crye-Leike Brown Executive Realty
(423) 540-4378
$221,500
586 Rugby Hwy, Robbins, TN 37852
Mike Howell
Realty Executives Associates
(423) 640-7457
$160,000
14.56 Acres Hwy 52, Robbins, TN 37852
14.56 Acres Hwy 52, Robbins, TN 37852$25,000
0 Everett Ln, Robbins, TN 37852
0 Everett Ln, Robbins, TN 37852$310,000
1058 Mountain View Rd, Robbins, TN 37852
Rhyan King-Pennington East Tennessee Real Estate Professionals
$499,900
Nydeck Trail, Robbins, TN 37852
Nydeck Trail, Robbins, TN 37852$1,150,000
0 Rugby Hwy, Robbins, TN 37852
0 Rugby Hwy, Robbins, TN 37852$99,900
0 Sheep Ranch Rd, Robbins, TN 37852
0 Sheep Ranch Rd, Robbins, TN 37852$89,900
3114 Sheep Ranch Rd, Robbins, TN 37852
3114 Sheep Ranch Rd, Robbins, TN 37852$335,000
0 Skull Creek Rd Unit LotWP001 22921951, Robbins, TN 37852
0 Skull Creek Rd Unit LotWP001 22921951, Robbins, TN 37852$969,000
0 Sheep Ranch Rd, Robbins, TN 37852
0 Sheep Ranch Rd, Robbins, TN 37852$94,900
3114 Sheep Ranch Rd, Robbins, TN 37852
3114 Sheep Ranch Rd, Robbins, TN 37852$79,900
3114 Sheep Ranch Rd, Robbins, TN 37852
3114 Sheep Ranch Rd, Robbins, TN 37852$59,000
01 Old Hwy 27, Robbins, TN 37852
01 Old Hwy 27, Robbins, TN 37852$115,000
3114 Sheep Ranch Rd, Robbins, TN 37852
3114 Sheep Ranch Rd, Robbins, TN 37852$69,900
3114 Sheep Ranch Rd, Robbins, TN 37852