$725,000
- Land
- 20.73 Acres
- $34,973 per Acre
3583 S Stage Rd Unit lot 10, Medford, OR 97501
3583 S Stage Rd Unit lot 10, Medford, OR 97501$725,000
3583 S Stage Rd Unit lot 10, Medford, OR 97501
3583 S Stage Rd Unit lot 10, Medford, OR 97501$794,000
75 Wimer St, Ashland, OR 97520
Susie Brown Absolute Realty
$709,960
The 2890 Plan at Eagle Point, Eagle Point, OR 97524
$539,000
262 Robert Trent Jones Blvd, Eagle Point, OR 97524
Jenny Orndoff Coldwell Banker Pro West R.E.
$399,000
62 N Mountain Ave, Ashland, OR 97520
Justin Donovan Ashland Homes Real Estate Inc.
$359,900
694 Terrazzo Way, Medford, OR 97501
Vic Nicolescu The Alba Group
$569,960
The 2539 Plan at Quail Run, Eagle Point, OR 97524
$500,000
6318 Adams Rd, Talent, OR 97540
6318 Adams Rd, Talent, OR 97540$1,250,000
4432 Vista Pointe Dr, Medford, OR 97504
Meggie Mahar-Deboer Cascade Hasson Sotheby's International Realty
$460,000
513 Barnum Dr, Phoenix, OR 97535
Dawn Kinert Castro eXp Realty, LLC
$180,000
70 Suncrest Rd, Talent, OR 97540
70 Suncrest Rd, Talent, OR 97540$675,000
1835 Plateau Dr, Medford, OR 97504
Troy Driskell eXp Realty, LLC
$450,000
0 Echo Way Unit 220215112, Eagle Point, OR
0 Echo Way Unit 220215112, Eagle Point, OR$449,000
1706 Dragon Tail Place, Medford, OR 97504
Bryan Schlafke John L. Scott Medford
$175,000
10 E South Stage Rd Unit SPC 505, Medford, OR 97501
Barbara Spees Barbara Spees Realty
$401,840
1288 S Shasta Ave, Eagle Point, OR 97524
1288 S Shasta Ave, Eagle Point, OR 97524$395,000
480 Harrison St, Ashland, OR 97520
Kenny Taylor Millen Property Group