$395,000 Open Sun 12PM - 4PM
- Land
- 13.9 Acres
- $28,417 per Acre
31300 Ruth Ln, Homeland, CA 92548
31300 Ruth Ln, Homeland, CA 92548$395,000 Open Sun 12PM - 4PM
31300 Ruth Ln, Homeland, CA 92548
31300 Ruth Ln, Homeland, CA 92548$176,000
27250 Murrieta Rd Unit SPC 364, Menifee, CA 92586
Kris Watt eXp Realty of Southern CA
$4,500
0 Junipero Unit SW25159941, Menifee, CA
0 Junipero Unit SW25159941, Menifee, CA$663,990 New Construction
31288 Pine Oak Rd, Winchester, CA 92596
Patricia Martinez KB HOME
$439,900
26731 W Berkey Ct, Sun City, CA 92586
Jacob Chambers Daniel Dahlke, Broker
$791,990 New Construction
25178 River Peak Dr, Menifee, CA 92586
Norman Brown PULTE HOMES OF CALIFORNIA, INC
$968,000
33043 Wesley St, Winchester, CA 92596
TYLER HUNGERFORD KELLER WILLIAMS RIVERSIDE CENT
$656,990 New Construction
30870 Daisy Ln, Menifee, CA 92584
Marcy Pekar KB Home Sales-Southern CA Inc
$99,995
0 Bessemer Ave, Green Acres, CA 92545
0 Bessemer Ave, Green Acres, CA 92545$599,000
32097 Rambling Ct, Winchester, CA 92596
Kelly Bonelli Coldwell Banker West
$595,000
30535 Ridgely Way, Menifee, CA 92584
LAUREL STARKS KELLER WILLIAMS EMPIRE ESTATES
$792,990 New Construction
26784 Longs Peak Ct, Menifee, CA 92586
Norman Brown PULTE HOMES OF CALIFORNIA, INC
$699,999
30923 Lajoe St, Menifee, CA 92584
Vanessa Rodarte Localist Realty
$749,900
30901 Foxhollow Dr, Winchester, CA 92596
TIM ADAMS CENTURY 21 LOIS LAUER REALTY
$739,981 Open Mon 1PM - 6PM
29550 Ironview Dr, Menifee, CA 92584
Norman Brown PULTE HOMES OF CALIFORNIA, INC
$592,870 New Construction