$300,000
- Land
- 29.55 Acres
- $10,152 per Acre
8297 W Rosamond Blvd, Rosamond, CA 93560
8297 W Rosamond Blvd, Rosamond, CA 93560$300,000
8297 W Rosamond Blvd, Rosamond, CA 93560
8297 W Rosamond Blvd, Rosamond, CA 93560$43,900
1258 W Rosamond Blvd Unit 66, Rosamond, CA 93560
Maria Acevedo Real Brokerage Technologies
$200,000
76 Rosamond Blvd, Rosamond, CA 93560
76 Rosamond Blvd, Rosamond, CA 93560$125,000
60 60th W, Rosamond, CA 93560
60 60th W, Rosamond, CA 93560$420,000
2711 28th St W, Rosamond, CA 93560
Isela Sanchez Century 21 Masters
$145,000
3300 15th St W Unit 368, Rosamond, CA 93560
Juanita Narcizo The Real Estate Place
$25,000
0 Cor Drylake Dr A14 Fut Unit 26001822, Fairmont, CA 93536
0 Cor Drylake Dr A14 Fut Unit 26001822, Fairmont, CA 93536$125,000
3300 15th St W Unit 219, Rosamond, CA 93560
Javier Duarte Century 21 Masters
$119,000
2016 Sonja Dr Unit 78, Rosamond, CA 93560
George Kpachavi LPT Realty
$28,500
0 Tbd Rosamond Blvd and 90th W Unit 26001769, Rosamond, CA 93560
0 Tbd Rosamond Blvd and 90th W Unit 26001769, Rosamond, CA 93560$482,000
3801 Arbor Ave, Rosamond, CA 93560
Darlene Sandoval Keller Williams Realty A.V.
$52,500
0 Unit 26001582, Lancaster, CA 93536
0 Unit 26001582, Lancaster, CA 93536$489,995
2324 Hay Market St, Rosamond, CA 93560
Tekinder Dhillon Keller Williams Realty A.V.
$425,000
0 Park Ave Unit SR26034794, Rosamond, CA 93560
0 Park Ave Unit SR26034794, Rosamond, CA 93560$500,000
100 Dawn Rd, Willow Springs, CA 93560
100 Dawn Rd, Willow Springs, CA 93560$30,000
0 Buckhorn Ave, Rosamond, CA 93560