$318,000
- Land
- 80 Acres
- $3,975 per Acre
0000 Astoria Ave, Rosamond, CA 93560
0000 Astoria Ave, Rosamond, CA 93560$318,000
0000 Astoria Ave, Rosamond, CA 93560
0000 Astoria Ave, Rosamond, CA 93560$399,900
1164 Barrington Ave, Rosamond, CA 93560
Christina Dimarzo RE/MAX All-Pro
$399,000
3525 Fernwood St, Rosamond, CA 93560
Nancy Rodriguez Keller Williams Realty A.V.
$400,000
3125 Richland Ave, Rosamond, CA 93560
Christina Dimarzo Re/Max All-Pro
$399,899
1040 Fairwind Ave, Rosamond, CA 93560
Gustavo Rodriguez Real Broker
$400,000
2601 Dixie St, Rosamond, CA 93560
Manuel Morales JohnHart Real Estate
$385,000
2428 Dixie St, Rosamond, CA 93560
Kareem Shareef Precise Real Estate Investments
$385,000
2120 Buckwheat Ave, Rosamond, CA 93560
Darlene Lipe Blue Sky Real Estate
$389,990
3649 Scherer Dr, Rosamond, CA 93560
Tanykea Ingram Broadnax Properties, Inc.
$365,000
5761 Jackson Ave, Rosamond, CA 93560
Berta Pena eXp Realty of Greater Los Angeles, Inc.
$314,900
2930 Acacia St, Rosamond, CA 93560
Alejandra Ordonez Elevate Real Estate
$400,000
3472 Roxbury St, Rosamond, CA 93560
Jessica Dixon Keller Williams Realty Antelope Valley
$399,999
3710 Arbor Ave, Rosamond, CA 93560
Vahe Patatanyan CA Real Estate Group
$324,900
3322 Dawn Rd, Rosamond, CA 93560
Nikolle Gonzales Sync Brokerage, Inc.
$349,000
3460 Dawn Rd, Rosamond, CA 93560
Amee Skutvik Keller Williams Tehachapi
$399,990
3340 Brabham Ave Unit A, Rosamond, CA 93560
Farris Tarazi Real Brokerage Technologies
$329,000
2432 W Valley Vista, Rosamond, CA 93560
Howard Harris PMI Antelope Valley