$470,000 Sold Jul 07, 2025
3063 Highpointe Curve, Saint Paul, MN 55113
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 3,124 Sq Ft
- Built 1995
Last Sold Summary
- $150/SF
- 20 Days On Market
Current Estimated Value $483,568
Last Listing Agent Christopher Deming RE/MAX Results
3063 Highpointe Curve, Saint Paul, MN 55113