$575,000
- Land
- 3.74 Acres
- $153,743 per Acre
304-312 Wethersfield St, Rowley, MA 01969
304-312 Wethersfield St, Rowley, MA 01969$575,000
304-312 Wethersfield St, Rowley, MA 01969
304-312 Wethersfield St, Rowley, MA 01969$975,000
57 East St, Ipswich, MA 01938
The North Shore Realty Group
eXp Realty
(351) 666-6738
$1,995,000
45 Pineswamp Rd, Ipswich, MA 01938
Travis Billingham
Portside Real Estate Group
(351) 207-3141
$849,900
38 Woodland Rd, Georgetown, MA 01833
Laurie Cappuccio
Classified Realty Group
(978) 766-7163
$375,000
308 & 312 Wethersfield St, Rowley, MA 01969
308 & 312 Wethersfield St, Rowley, MA 01969$325,000
304 & 480 Wethersfield St & Nbpt Tnpk, Rowley, MA 01969
304 & 480 Wethersfield St & Nbpt Tnpk, Rowley, MA 01969$1,224,900
11 Washington St Unit 8, Ipswich, MA 01938
Cammy Bille J. Barrett & Company
$1,599,000
167 Elm St, Byfield, MA 01922
Mary Rossi Coldwell Banker Realty - Beverly
$1,690,000
4 Knights Ct, Newbury, MA 01951
Gary Blattberg RE/MAX Beacon
$1,050,000 New Construction
34 Central St Unit 44 Kennedy, Byfield, MA 01922
Christine Welch William Raveis R.E. & Home Services
$1,795,900
49 Country Club Way, Ipswich, MA 01938
Tina Habeeb Royal Realty, Inc.
$1,550,000
21 Purchase St, Newburyport, MA 01950
Elizabeth Smith Keller Williams Realty Evolution
$1,299,900
13 Brown St, Ipswich, MA 01938
Carrie Cayer Coldwell Banker Realty - Haverhill
$1,050,000
60 Caldwell Farm Rd, Byfield, MA 01922
Dolores Person William Raveis Real Estate
$1,299,900
66 Parish Rd Unit 4, Georgetown, MA 01833
Robert Drummey NE Property Consultants