$760,000
379 Washington Ave, Rutherford, NJ 07070
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,620 Sq Ft
- Built 1961
Last Sold Summary
- $469/SF
- 38 Days On Market
Current Estimated Value $760,338
Last Listing Agent Luciana Costa ZEBRA REALTY NJ, LLC
$760,000
379 Washington Ave, Rutherford, NJ 07070
Last Sold Summary
Current Estimated Value $760,338
Last Listing Agent Luciana Costa ZEBRA REALTY NJ, LLC
$450,000
253 Park Ave Unit 305, Rutherford, NJ 07070
Last Sold Summary
Last Listing Agent Lady_ali_handrah Ramirez Station Cities
$350,000
95 Orient Way Unit 3D, Rutherford, NJ 07070
Last Sold Summary
Current Estimated Value $348,789
Last Listing Agent Faruk Xhemajlaj Roselli Realty, LLC
$280,000
20 Clark Ct Unit 94, Rutherford, NJ 07070
Last Sold Summary
Current Estimated Value $280,895
Last Listing Agent Julia Dagistanli The Agency Rutherford Realty Inc.
$680,000
306 Sylvan St, Rutherford, NJ 07070
Last Sold Summary
Current Estimated Value $711,325
Last Listing Agent Carol Calamari The Agency Rutherford Realty Inc.
$585,000
11 Chestnut St, Rutherford, NJ 07070
Last Sold Summary
Current Estimated Value $611,630
Last Listing Agent David Bistany Keller Williams City Life Realty
$665,000
115 Wilson Ave, Rutherford, NJ 07070
Last Sold Summary
Current Estimated Value $660,924
Last Listing Agent Nicholas Godwin RE/MAX SELECT - Morristown
$132,501
135 Hastings Ave, Rutherford, NJ 07070
Last Sold Summary
Last Listing Agent Danielle Sette The Agency Rutherford Realty Inc.
$575,000
22 Sylvan St Unit 3B, Rutherford, NJ 07070
Last Sold Summary
Current Estimated Value $553,682
Last Listing Agent Valentina Klyachko Coldwell Banker, Wyckoff/Franklin Lakes