$199,900
- Land
- 2.27 Acres
- $88,062 per Acre
Lot 44 Holston River Dr, Rutledge, TN 37861
Lot 44 Holston River Dr, Rutledge, TN 37861$199,900
Lot 44 Holston River Dr, Rutledge, TN 37861
Lot 44 Holston River Dr, Rutledge, TN 37861$699,900
576 Holston Shores Dr, Rutledge, TN 37861
Ron Dew
ReMax Preferred Properties, In
(865) 459-0455
$75,500
213 Washita Ln, Rutledge, TN 37861
213 Washita Ln, Rutledge, TN 37861$160,000
1655 Lester Whitt Rd, Rutledge, TN 37861
1655 Lester Whitt Rd, Rutledge, TN 37861$539,900
1982 Holston Shores Dr, Rutledge, TN 37861
Jeff LaRue Realty Executives Associates
$850,000
413 Chippewa Ln, Rutledge, TN 37861
Tiffany Winchell Brougham Properties
$699,000
2760 Holston River Dr, Rutledge, TN 37861
Lucas Haun Keller Williams Signature
$614,999
1227 Holston Shores Dr, Rutledge, TN 37861
Michelle Hensley Realty Executives Associates
$699,900
434 Henry Clark Ln, Rutledge, TN 37861
Amy Shrader REMAX Real Estate Ten of Morristown
$575,000
133 Rolling Hills, Rutledge, TN 37861
Travis Dupre eXp Realty, LLC
$585,000
2290 Cherry St, Rutledge, TN 37861
Leandra Lorber Tennessee Tuesdee Real Estate, LLC
$836,000
292 Burkhart Rd, Rutledge, TN 37861
Joshua Christian The Land & Legacy Group
$689,900
1784 Holston Shores Dr, Rutledge, TN 37861
Wil Glafenhein Honors Real Estate Services LLC
$305,000
509 Smokey Rd, Rutledge, TN 37861
Hannah Green Tennessee Life Real Estate Professionals
$399,900
0 Jarnagin Unit 1328423, Rutledge, TN 37861
0 Jarnagin Unit 1328423, Rutledge, TN 37861$499,900 New Construction
141 Neal Dr, Rutledge, TN 37861