$669,900 Sold Nov 24, 2025
14 Thompson Way, Rye, NH 03870
- 2 Beds
- 2.5 Baths
- 1,900 Sq Ft
- Built 2025
Last Sold Summary
- $353/SF
- 32 Days On Market
Current Estimated Value $677,764
Last Listing Agent Kim Tufts The Gove Group Real Estate, LLC
14 Thompson Way, Rye, NH 03870