Est $955,310
4133 T St, Sacramento, CA 95819
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,080 Sq Ft
- Built 1925
Last Sold Summary
- 6% Above List Price
- $435/SF
- 12 Days On Market
- Last Sold Price $905,000
- Jul 29, 2022
Last Listing Agent Mark Peters Coldwell Banker Realty