$225,000 Last List Price Sold Jun 05, 2025
2097 Avignon Dr Unit B, Saint Charles, MO 63303
- 2 Beds
- 4 Baths
- 1,643 Sq Ft
- Built 1986
Last Sold Summary
- $137/SF
- 5 Days On Market
Last Listing Agent Jeffrey Taylor SCHNEIDER Real Estate
2097 Avignon Dr Unit B, Saint Charles, MO 63303