$29,000
- Land
- 1.26 Acres
- $23,016 per Acre
0 Holopaw Groves Rd Unit MFRO6248481, Saint Cloud, FL 34773
0 Holopaw Groves Rd Unit MFRO6248481, Saint Cloud, FL 34773$29,000
0 Holopaw Groves Rd Unit MFRO6248481, Saint Cloud, FL 34773
0 Holopaw Groves Rd Unit MFRO6248481, Saint Cloud, FL 34773$525,990
Tarpon III Plan at Havenfield at Crossprairie, St. Cloud, FL 34772
$9,500
0 Holopaw Groves Rd Unit F10545202, Saint Cloud, FL 34772
0 Holopaw Groves Rd Unit F10545202, Saint Cloud, FL 34772$19,000
0 Holopaw Groves Rd Unit F10547956, Saint Cloud, FL 34772
0 Holopaw Groves Rd Unit F10547956, Saint Cloud, FL 34772$64,900
911 Chief Hopi Unit 911, St. Cloud, FL 34772
Alexis Krudo Garber Florida Home Sales
$485,000
1814 Lattice Way, St. Cloud, FL 34771
Jennifer Wemert WEMERT GROUP REALTY LLC
$1,250,000
2470 Absher Rd, Saint Cloud, FL 34771
2470 Absher Rd, Saint Cloud, FL 34771$150,000
11700 E Irlo Bronson Mem Hwy, Saint Cloud, FL 34773
11700 E Irlo Bronson Mem Hwy, Saint Cloud, FL 34773$354,900
2962 Harlow Ave, Saint Cloud, FL 34772
Patricia Camacho FLORIDA REALTY INVESTMENTS
$367,000
2354 Tay Wes Dr, St. Cloud, FL 34771
Gioconda Arevalo LPT REALTY, LLC
$595,990
Joiner Plan at Weslyn Park at Sunbridge - Guild Series, St. Cloud, FL 34771
$150,000
3441 13th St, St. Cloud, FL 34769
3441 13th St, St. Cloud, FL 34769$84,900
3860 Covington Dr, St. Cloud, FL 34772
Gabriel Dumeng AMAZING MOBILE HOMES LLC
$700,251
3659 Malawi Trail, St. Cloud, FL 34772
$1,295,000
6358 Oak Shore Dr, Saint Cloud, FL 34771
Vannessa Leboss COLDWELL BANKER REALTY