$224,999
- Land
- 11.51 Acres
- $19,548 per Acre
7326 Cr-345, Saint Francisville, LA 70775
7326 Cr-345, Saint Francisville, LA 70775$224,999
7326 Cr-345, Saint Francisville, LA 70775
7326 Cr-345, Saint Francisville, LA 70775$270,000
11887 Tunica Trace, Saint Francisville, LA 70775
Alden Daniel
Daniel & Daniel Properties
(855) 923-1166
$274,999
Stirling Rd, Saint Francisville, LA 70775
Stirling Rd, Saint Francisville, LA 70775$299,000
0 Ouida Irondale Rd Unit 17351693, Saint Francisvle, LA 70775
0 Ouida Irondale Rd Unit 17351693, Saint Francisvle, LA 70775$224,999
Stirling Rd, Saint Francisville, LA 70775
Stirling Rd, Saint Francisville, LA 70775$229,000
6071 Freeland Rd, Saint Francisville, LA 70775
6071 Freeland Rd, Saint Francisville, LA 70775$299,000
TBD Ouida Irondale Rd, Saint Francisville, LA 70775
TBD Ouida Irondale Rd, Saint Francisville, LA 70775$289,900
2.54 acres Longleaf Ln, St. Francisville, LA 70775
2.54 acres Longleaf Ln, St. Francisville, LA 70775$205,000
5903 Magnolia Ln Unit 44, Saint Francisville, LA 70775
Brittany Morgan Cynthia Smith Real Estate Group, LLC
$259,000
Lot LH-2C-A-2 S Highway 61, Saint Francisville, LA
Lot LH-2C-A-2 S Highway 61, Saint Francisville, LA$250,000
Lot 4-B-1 Louisiana 421, Saint Francisvle, LA 70775
Lot 4-B-1 Louisiana 421, Saint Francisvle, LA 70775$225,000
12323 Azalea Cir, Saint Francisville, LA 70775
Janae Lee Century 21 Investment Realty
$207,230
9901 Louisiana 66, Saint Francisville, LA 70775
9901 Louisiana 66, Saint Francisville, LA 70775$255,000
Lot 4-A-1 Louisiana 421, Saint Francisvle, LA 70775