$551,990
48 Buffalo Ct, Saint Augustine, FL 32092
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,190 Sq Ft
- Built 2026
Move in Ready Sold Summary
- 8% Below List Price
- $252/SF
- 35 Days On Market
Current Estimated Value $540,418
Dream Finders Homes Shearwater
48 Buffalo Ct, Saint Augustine, FL 32092