$279,900 Last List Price
2004 Fountain Creek Dr, Saint Joseph, MO 64504
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,365 Sq Ft
- Built 2013
Last Sold Summary
- $205/SF
- 0 Days On Market
Current Estimated Value $279,196
Last Listing Agent Lorrie Ramseier Keller Williams KC North
2004 Fountain Creek Dr, Saint Joseph, MO 64504