$850,000 Sold Jun 06, 2025
4836 Briscoe Rd, Saint Leonard, MD 20685
- 3 Beds
- 3 Baths
- 2,304 Sq Ft
- Built 1984
Last Sold Summary
- $369/SF
- 0 Days On Market
Current Estimated Value $836,753
Last Listing Agent Barbara Higdon RE/MAX One
4836 Briscoe Rd, Saint Leonard, MD 20685