$675,000 Sold Aug 01, 2025
326 Lady Slipper Ln, Saint Paul, MN 55127
- 5 Beds
- 3 Baths
- 3,100 Sq Ft
- Built 1993
Last Sold Summary
- $218/SF
- 1 Day On Market
Current Estimated Value $663,673
Last Listing Agent John Craig Edina Realty, Inc.
326 Lady Slipper Ln, Saint Paul, MN 55127