$245,000 Last List Price
413 Bordeaux Way, Saint Peters, MO 63376
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,257 Sq Ft
- Built 2011
Last Sold Summary
- $195/SF
- 6 Days On Market
Current Estimated Value $239,843
Last Listing Agent Elizabeth Whittier Whittier Realty Group
413 Bordeaux Way, Saint Peters, MO 63376