$65,000 Sold Dec 31, 2025
3801 Young Rd, Salem, AR 72576
- 2 Beds
- 1 Bath
- 400 Sq Ft
- Built 2001
Last Sold Summary
- 33% Below List Price
- $162/SF
- 127 Days On Market
Current Estimated Value $66,247
Last Listing Agent Paul Hall United Country Moody Realty, Inc.
3801 Young Rd, Salem, AR 72576