$199,000 Last List Price Sold Jun 20, 2025
724 Carl Ave, Salina, KS 67401
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,800 Sq Ft
- Built 1961
Last Sold Summary
- $111/SF
- 3 Days On Market
Current Estimated Value $191,195
Last Listing Agent Jody Ryan SalinaHomes
724 Carl Ave, Salina, KS 67401