$66,150
- Land
- 1.11 Acres
- $59,595 per Acre
7806 Windmill Rd, San Angelo, TX 76905
7806 Windmill Rd, San Angelo, TX 76905$66,150
7806 Windmill Rd, San Angelo, TX 76905
7806 Windmill Rd, San Angelo, TX 76905$359,000
5 N Monroe St, San Angelo, TX 76901
Gina Chaney/ Robert Chaney ERA Newlin & Company
$445,000
3603 Clearview Dr, San Angelo, TX 76904
Katie Wilha ERA Newlin & Company
$210,000
2620 Sunset Dr, San Angelo, TX 76904
Tara Kelley Angelo Home Team
$195,000
2613 Dena Dr, San Angelo, TX 76904
Chase Bruton Bruton Real Estate
$179,000
610 Jones St, San Angelo, TX 76903
The Herbert Group Keller Williams Synergy
$185,000
1801 Childress St, San Angelo, TX 76901
Expect the Max Team Coldwell Banker Legacy
$199,000
2293 Hillside Dr, San Angelo, TX 76904
2293 Hillside Dr, San Angelo, TX 76904$515,000
1625 Stone Meadow Ln, San Angelo, TX 76904
Brandie Dragt Ultima Real Estate
$64,800
8226 Windmill Rd, San Angelo, TX 76905
8226 Windmill Rd, San Angelo, TX 76905$376,900
4156 Wildebeest Way, San Angelo, TX 76901
Benjamin Beaver Benjamin Beaver Real Estate
$204,500
633 W Avenue Z, San Angelo, TX 76903
Janice Douglas ERA Newlin & Company
$895,000
1820 Shady Point Circle Dr, San Angelo, TX 76904
Teri Covert ERA Newlin & Company
$355,000
2322 Fishermans Rd, San Angelo, TX 76904
Landry Scott ERA Newlin & Company
$583,680
8449 Windmill Rd, San Angelo, TX 76905
Texas Living Realty Group ERA Newlin & Company
$123,744
3582 Upland Trail, San Angelo, TX 76904
3582 Upland Trail, San Angelo, TX 76904$340,000
2706 Jann Dr, San Angelo, TX 76904