$240,000 Sold Sep 04, 2025
11311 Corey Pavin Ln, San Antonio, FL 33576
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,206 Sq Ft
- Built 1995
Last Sold Summary
- 4% Below List Price
- $199/SF
- 65 Days On Market
Current Estimated Value $237,866
Last Listing Agent John Halvorsen RE/MAX ALLIANCE GROUP
11311 Corey Pavin Ln, San Antonio, FL 33576