$1,195,000
- Land
- 3.96 Acres
- $301,402 per Acre
0 Terrace Unit OC26038776, San Bernardino, CA 92401
0 Terrace Unit OC26038776, San Bernardino, CA 92401$1,195,000
0 Terrace Unit OC26038776, San Bernardino, CA 92401
0 Terrace Unit OC26038776, San Bernardino, CA 92401$1,150,000
21425 Sawpit Canyon Rd, San Bernardino, CA 92407
Michelle Edmunds Home Connections Real Estate
$1,150,000
449 Skylark Dr, San Bernardino, CA 92405
Diana Charles Douglas Vylla Home, Inc.
$1,150,000
1260 N F St, San Bernardino, CA 92405
Luis Campos CENTURY 21 ADAMS & BARNES
$1,125,000
2169 Sunrise Ln, San Bernardino, CA 92404
John Fox KELLER WILLIAMS REALTY
$1,100,000
7075 Elmwood Rd, San Bernardino, CA 92404
Mary Fabian Century 21 Realty Masters
$1,100,000
2523 Ogden St Unit 1-4, San Bernardino, CA 92407
VUOCHMEY LAY Mey Lay Realty Group
$1,099,999
1082 W 5th St, San Bernardino, CA 92411
1082 W 5th St, San Bernardino, CA 92411$1,099,000
0 H St Unit CV25258314, San Bernardino, CA 92405
0 H St Unit CV25258314, San Bernardino, CA 92405$1,065,000
1527 W 4th St, San Bernardino, CA 92411
1527 W 4th St, San Bernardino, CA 92411$1,060,500
551 W 7th St, San Bernardino, CA 92410
Kuldeep Singh Positive Realty & Investments
$1,050,000
1220 E Coulston St, San Bernardino, CA 92408
1220 E Coulston St, San Bernardino, CA 92408$1,050,000
0 S I St Unit CV26057580, San Bernardino, CA 92410
0 S I St Unit CV26057580, San Bernardino, CA 92410$999,999
3553 E Highland Ave, Highland, CA 92346
3553 E Highland Ave, Highland, CA 92346$999,999
871 N Perris St, San Bernardino, CA 92411