$920,000 Sold Oct 06, 2025
2748 Bellezza Dr, San Diego, CA 92108
- 3 Beds
- 3 Baths
- 1,495 Sq Ft
- Built 2004
Last Sold Summary
- 6% Below List Price
- $615/SF
- 32 Days On Market
Current Estimated Value $920,055
Last Listing Agent Teri Hill Hill & Hill Realty, Inc.
2748 Bellezza Dr, San Diego, CA 92108