$309,990 Last List Price Sold Mar 04, 2026
207 Las Lomas, San Marcos, TX 78666
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,788 Sq Ft
- Built 2025
Last Sold Summary
- $173/SF
- 157 Days On Market
Last Listing Agent Dave Clinton D.R. Horton, AMERICA'S Builder
207 Las Lomas, San Marcos, TX 78666