$382,500 Sold Sep 09, 2025
19007 Dublin Ave, Sandy, OR 97055
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,649 Sq Ft
- Built 2016
Last Sold Summary
- 6% Below List Price
- $232/SF
- 82 Days On Market
Current Estimated Value $381,680
Last Listing Agent Robyn Jones Jones Group Realtors, LLC