$3,630,000
- Land
- 191.48 Acres
- $18,958 per Acre
5496 S Newmark, Sanger, CA 93657
5496 S Newmark, Sanger, CA 93657$3,630,000
5496 S Newmark, Sanger, CA 93657
5496 S Newmark, Sanger, CA 93657$675,950
4479 N Emerald Peak Dr, Clovis, CA 93619
Anna Guerra Genesis Realty
$615,000
13017 Violet Ln, Clovis, CA 93619
Brandon Gonzales Iron Key Real Estate
$695,000
4686 N Arrow Ridge Way, Clovis, CA 93619
Bruce Janzen Realty Concepts, Ltd. - Clovis
$659,000
4242 Hampton Way, Clovis, CA 93619
Salvador Vera Legacy Real Estate Inc
$600,000
4793 N Emerald Peak Dr, Clovis, CA 93619
Melisa Spolini Edinhart Realty & Property Man
$720,000 Open Sun 10AM - 1PM
11092 E Le Conte Pass Ct, Clovis, CA 93619
Kanwarbir Bhandal Sovereign Mortgage & Real Esta
$687,500
4225 Hampton Way, Clovis, CA 93619
Jorge Vital Vylla Homes, Inc.
$199,000
4395 N Zediker Ave, Sanger, CA 93657
4395 N Zediker Ave, Sanger, CA 93657$2,950,000
18300 Watts Valley Rd, Sanger, CA 93657
Susan Sullivan London Properties
$8,550,500
4588 N Mccall Ave, Sanger, CA 93657
4588 N Mccall Ave, Sanger, CA 93657$4,395,000
12009 E Shaw Ave, Clovis, CA 93619
Sherri Eppler-Dubeau Realty Concepts, Ltd. - Fresno
$946,000
1 Watts Valley Rd, Sanger, CA 93657
1 Watts Valley Rd, Sanger, CA 93657$465,000
4457 Joaquin Ave, Clovis, CA 93619
Braithan Stoltenberg eXp Realty of California, Inc.
$441,000 New Construction
4489 Bellaire Ave, Clovis, CA 93619
$170,000
2015 N Academy Ave, Sanger, CA 93657
2015 N Academy Ave, Sanger, CA 93657$443,500 New Construction
4496 Bellaire Ave, Clovis, CA 93619