$699,000
- Land
- 9.75 Acres
- $71,663 per Acre
0000 Gibbs, Santa Fe, TX 77510
0000 Gibbs, Santa Fe, TX 77510$699,000
0000 Gibbs, Santa Fe, TX 77510
0000 Gibbs, Santa Fe, TX 77510$336,990
14013 Baikal Manor Dr, Santa Fe, TX 77510
$399,990
3406 Bright Keel Dr, Texas City, TX 77510
$298,900
2130 Open Prairie Dr, Texas City, TX 77568
$318,990
14113 Baikal Manor Dr, Santa Fe, TX 77510
$85,000
13415 18th St, Santa Fe, TX 77510
13415 18th St, Santa Fe, TX 77510$349,900
13214 Anchor Bay Dr, Texas City, TX 77568
$395,490
2930 Palm Branch Dr, Texas City, TX 77568
$349,990
13922 Baikal Manor Dr, Santa Fe, TX 77510
$299,900
13225 Anchor Bay Dr, Texas City, TX 77568
$428,900
11334 Youngquist Dr, Texas City, TX 77568
Jared Turner Century Communities
$398,900
11014 Youngquist Dr, Texas City, TX 77568
Jared Turner Century Communities
$550,000
3514 Avenue D, Santa Fe, TX 77510
Tommy Pounds Keller Williams Preferred
$260,000
12403 4th St, Santa Fe, TX 77510
12403 4th St, Santa Fe, TX 77510$205,000
13114 Bethel Ct, Santa Fe, TX 77510
Kelsey Mccollum UTR TEXAS, REALTORS
$444,900
2904 Fair Wind Ln, Santa Fe, TX 77510
Jack Lipar LGI Homes
$368,490
3310 Bolt Rope Dr, Texas City, TX 77510
$479,000
3721 Rush Rd, Santa Fe, TX 77510
Karee Campo RE/MAX Crossroads Realty
$329,000
13017 Sapphire Lake Ln, Texas City, TX 77568
Lisa Marie Sanders
Living Vogue Real Estate
(409) 260-1340
$890,000
8550 Avenue L, Santa Fe, TX 77510
Shelly Mattingly-Arnold Keller Williams Realty Clear Lake / NASA
$389,900
4931 Avenue T, Santa Fe, TX 77510
Kitten Leopold Leopold & Strahan