$169,000
- Land
- 1.29 Acres
- $131,221 per Acre
4326-1/2 Avenue J, Santa Fe, TX 77510
4326-1/2 Avenue J, Santa Fe, TX 77510$169,000
4326-1/2 Avenue J, Santa Fe, TX 77510
4326-1/2 Avenue J, Santa Fe, TX 77510$319,000
0 7th St Unit 86328756, Santa Fe, TX 77510
0 7th St Unit 86328756, Santa Fe, TX 77510$337,900
2517 Mar Vista Ln, La Marque, TX 77568
Rene Lopez Adams Homes Realty INC
$290,900
13704 Sorico Bay Dr, La Marque, TX 77568
Rene Lopez Adams Homes Realty INC
$364,990
Melbourne Plan at Lago Mar - 50' & 55, La Marque, TX 77568
$249,000
2543 Shouse St, Texas City, TX 77510
2543 Shouse St, Texas City, TX 77510$225,000
12317 23rd St, Santa Fe, TX 77510
Stacy Rogers Larks Nest Real Estate LLC
$368,752
12107 Wooden Mill Ln, Santa Fe, TX 77510
$275,000
11709 County Rd 581, Santa Fe, TX 77510
Nycoe Winwood White Glove Realty
$474,990
Tuscany Plan at Lago Mar - 50' & 55, La Marque, TX 77568
$299,900
2209 Lake Mist Dr, Texas City, TX 77568
Jared Turner Century Communities
$332,990
SILVERBELL Plan at Lago Mar - 50', Texas City, TX 77568
$328,990
WHITNEY Plan at Lago Mar - 50', Texas City, TX 77568
$289,990
SUTHERLAND Plan at Lago Mar - 50', Texas City, TX 77568
$319,990
HAMPTON Plan at Lago Mar - 50', Texas City, TX 77568
$299,990
LEXINGTON Plan at Lago Mar - 50', Texas City, TX 77568
$351,990
LASSEN Plan at Lago Mar - 50', Texas City, TX 77568
$279,990
FRESNO Plan at Lago Mar - 50', Texas City, TX 77568
$309,990
CHAMPLAIN Plan at Lago Mar - 50', Texas City, TX 77568
$339,990
CARLSBAD Plan at Lago Mar - 50', Texas City, TX 77568