$35,000,000
- Land
- 73.85 Acres
- $473,934 per Acre
1503 N Blosser Rd, Santa Maria, CA 93458
1503 N Blosser Rd, Santa Maria, CA 93458$35,000,000
1503 N Blosser Rd, Santa Maria, CA 93458
1503 N Blosser Rd, Santa Maria, CA 93458$32,300,000
0 W Betteravia Rd, Santa Maria, CA 93455
0 W Betteravia Rd, Santa Maria, CA 93455$14,448,888
0 E Clark Ave Unit IV26066191, Santa Maria, CA 93455
0 E Clark Ave Unit IV26066191, Santa Maria, CA 93455$9,950,000
7455 Palmer Rd, Santa Maria, CA 93454
7455 Palmer Rd, Santa Maria, CA 93454$9,400,000
3480 Orcutt Garey Rd, Santa Maria, CA 93454
3480 Orcutt Garey Rd, Santa Maria, CA 93454$4,995,000
529 S Pine St, Santa Maria, CA 93458
Owen Schwaegerle OC Enterprises
$4,700,000
3920 Highway 101, Santa Maria, CA 93455
3920 Highway 101, Santa Maria, CA 93455$4,700,000
3920 U S 101, Santa Maria, CA 93455
3920 U S 101, Santa Maria, CA 93455$4,629,992
1550 W Stowell Rd, Santa Maria, CA 93458
1550 W Stowell Rd, Santa Maria, CA 93458$4,185,000
2105 S Blosser Rd, Santa Maria, CA 93458
2105 S Blosser Rd, Santa Maria, CA 93458$4,000,000
31 Cabrillo Hwy, Santa Maria, CA 93455
31 Cabrillo Hwy, Santa Maria, CA 93455$3,500,000
127 Agnes Ave, Santa Maria, CA 93458
Steve Golis Radius Group Commercial R.E.
$3,499,999
8680 Alamo Creek, Santa Maria, CA 93454
Dana Miller Sothebys International Realty
$3,414,652
802 Hanson Way, Santa Maria, CA 93458
802 Hanson Way, Santa Maria, CA 93458$3,200,000
511 W Cook St, Santa Maria, CA 93458
Steve Golis Radius Group Commercial R.E.
$2,399,900
4379 Foxburrow Ct, Santa Maria, CA 93455